Torby reklamowe | www.torebki-ekologiczne.pl
Torby reklamowe

Torby reklamowe kierujemy do tych z Was, którym zależy na dotarciu ze swoją marką do jak największej ilości potencjalnych Klientów. Oferujemy produkty ekologiczne, funkcjonalne i po prostu ładne, dzięki czemu sprawdzą się one świetnie jako codzienny towarzysz zakupów i ozdoba stroju. Nasze torby są wykonane z dbałością o szczegóły, spełniając przy tym oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i kojarząc Waszą markę z profesjonalizmem oraz solidnością. Poza tym są one wytrzymałe, posiadają wygodne uchwyty i możecie je zamówić w różnych kolorach i kształtach.

Oferujemy torby papierowe, bawełniane i wiele innych, które wyprodukowano nowoczesnymi i przyjaznymi środowisku technologiami. Dzięki temu są one nie tylko gadżetem reklamowym i elementem ubioru, ale także promocją ekologicznego stylu, tak bardzo zapomnianego w dobie szkodliwych opakowań foliowych. Z nami przyczynicie się więc do uczynienia z ekologii i z ograniczania szkodliwych odpadów nie tylko trendu, lecz przede wszystkim stylu życia, a to z pewnością da jeszcze większe korzyści marketingowe Waszej firmie.

Bez względu na to, czy zainteresują Was torby bawełniane, papierowe, poliestrowe, torby wigofilowe, czy jakiekolwiek inne – w razie wątpliwości zapewniamy fachowe doradztwo, które świadczą osoby doświadczone i znające zasady obowiązujące w szeroko rozumianym marketingu. Zapraszamy więc do sprawdzenia naszej oferty i do wybrania czegoś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

 

Druk cyfrowy DTG

Firma Genero oferujemy jedną z najnowocześniejszych technik znakowania toreb - DRUK CYFROWY DTG. Więcej informacji na podstronie Cennik nadruków

oferta specjalna szycia toreb

Kontakt

GENERO Danuta Hajduga
ul. Niezapominajek 3/3
30-239 Kraków

tel. +48 608 620 719
+48 790 449 442

e-mail: biuro@genero.biz.pl
dana.hajduga.dh@gmail.com

pełne dane kontaktowe »

Waszym zdaniem...

Co jest największą zaletą toreb bawełnianych?
 Opinie o nas - REFERENCJE:

"Podziękowania za nieodpłatną pomoc w postaci torebek na rzecz Polskiego Związku Niewidomych"


Polski Związek Niewidomych Kraków
Krowodrza Piotr Dziwisz

"W pełni profesjonalna obsługa sprawia, że współpraca z firmą Genero to sama przyjemność. Polecamy"


Antykwariat Numizmatyczny
Paweł Niemczyk

"Dziękujemy serdecznie za nieodpłatne przekazanie toreb dla naszych podopiecznych"


Zespól Szkół Specjalnych Nr 39 w Zabrzu
Adam Pytlasiński