Drukpresja logo

Jakie są zalety toreb bawełnianych?

torby materiałowe bawełniane

Materiałowe torby bawełniane są coraz częściej wybieraną opcją do noszenia zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W ostatnich latach, kiedy ważna stała się ochrona środowiska i ograniczenie zużycia plastiku, świadomi użytkownicy decydują się na wybór bawełnianych toreb. Producenci prześcigają się w tworzeniu ekologicznych, bawełnianych produktów – przeznaczonych do korzystania nie tylko podczas wyjść na zakupy do sklepu, ale również na plażę czy do pracy. Podpowiadamy, jakie są zalety bawełnianych toreb.

czytaj dalej

Torby ekologiczne na prezenty świąteczne?

torba na prezent

Torby ekologiczne podarowane na prezent świąteczny nie staną się kolejnymi „zbieraczami kurzu”, które postawimy bezużytecznie na półkach. To praktyczny prezent, który może być z powodzeniem wykorzystywany nawet codziennie. Dzięki swojej wytrzymałości nadają się do użytku przez miesiące, a czasami nawet przez lata, co pozwala na ograniczenie zużycia foliówek w ilości od kilku setek do kilku tysięcy. Dowiedz się, w jaki sposób można wykorzystać torby wielorazowe podczas organizowania prezentów świątecznych dla bliskich, pracowników, klientów czy kontrahentów.

czytaj dalej

Torby papierowe czy materiałowe? Co wybrać?

torba bawełniana zdjęcie

Torebki wielorazowe to przede wszystkim odpowiedź na pogłębiający się kryzys ekologiczny. Zużywając w trakcie codziennych zakupów spożywczych kilka „zwykłych foliówek”, w przeciągu roku jedna tylko osoba wykorzystuje ich kilkaset. Później zanieczyszczają ekosystem, trafiają do lasów, mórz i oceanów, szkodząc ludziom i zwierzętom. Wielka Pacyficzna Plama śmieci obejmuje już obszar dwa razy większy od powierzchni Teksasu. To dane zatrważające. Na szczęście są alternatywy takie jak wielorazowe torebki bawełniane i torebki z papieru. Przeczytaj, jakie są ich wady i zalety i które z nich warto wybierać.

czytaj dalej

Woreczki bawełniane czy jutowe? Co wybrać jeżeli szukamy opakowania na prezent?

woreczki jutowe zdjęcie

Przygotowując prezenty warto zadbać również o ich estetyczne zapakowanie – w niektórych przypadkach samo w sobie może zrobić lepsze wrażenie niż wręczany drobiazg. Dawniej w tym celu wykorzystywano różnego rodzaju folie i kolorowe papiery prezentowe. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się ekologiczne worki z naturalnych tkanin. Przeczytaj, czym charakteryzują się worki z juty i z bawełny i sprawdź, które z nich warto wybrać.

czytaj dalej

Jak artykuły reklamowe wpływają na budowanie wizerunku firmy?

reklama firmy na torbie ekologicznej

Budowanie wizerunku firmy to długotrwały proces i trudno jest uniknąć w nim kosztów. Możemy jednak tak zaplanować działania, aby jak najmniejszym wkładem finansowym uzyskać jak najlepszy efekt. I tutaj z pomocą przychodzą nam artykuły reklamowe. Chociaż wielu przedsiębiorców kojarzy je jako drobiazg, w rzeczywistości są bardzo silnym narzędziem w strategii kreowania wizerunku firmy. Dlaczego? Jak artykuły reklamowe wpływają na budowie pozytywnego wizerunku marki? Zobacz najważniejsze argumenty.

czytaj dalej

Eko-torby – rodzaje i trwałość toreb ekologicznych

ekotorba bawełniana

Eko-torby to doskonała alternatywa dla tradycyjnych reklamówek, które potrzebują wiele czasu, aby ulec rozpadowi, a ich recykling wymaga dużego nakładu pracy oraz finansów. Ekologiczne torby doskonale wpisują się więc w powszechnie panującą modę na bycie „eko”. Takie produkty powstają z naturalnych materiałów, wielokrotnego użytku, a przy tym są bardzo użyteczne i urokliwe. Ekologiczne tkaniny, z jakich powstają torby, sprawiają, że rozkładają się one zaledwie w przeciągu kilku miesięcy i nie wydzielają przy tym żadnych substancji, które mogłyby być niebezpieczne dla zdrowia człowieka i środowiska.

czytaj dalej

Dlaczego warto korzystać z gadżetów reklamowych?

torba ekologiczna jutowo bawełniana

Gadżety reklamowe to doskonały element kształtowania pozytywnego wizerunku firmy. Ponadto, według badań, upominki reklamowe to jedne z najskuteczniejszych i najtańszych form reklamowych, poza promocją w Internecie. Dlaczego jeszcze warto korzystać z gadżetów reklamowych i jakie wybrać? Wyjaśniamy poniżej.

czytaj dalej

Nasi klienci

Polski Związek Niewidomych

„Podziękowania za nieodpłatną pomoc w postaci torebek na rzecz Polskiego Związku Niewidomych”

Antykwariat Numizmatyczny

„W pełni profesjonalna obsługa sprawia, że współpraca z firmą to sama przyjemność. Polecamy”

Zespół Szkół

„Dziękujemy serdecznie za nieodpłatne przekazanie toreb dla naszych podopiecznych”

CO WYRÓŻNIA NASZĄ FIRMĘ?

Doświadczenie

Lata obecności na rynku dały nam bezcenne doświadczenie, z którego możesz skorzystać.

Szybki termin realizacji

Nadruki gotowe nawet w 48 godzin! Niemożliwe? Zadzwoń.

Wysoka jakość toreb i nadruków

Wiemy co oferuje nasza konkurencja. Dlatego dbamy o wysoką jakość naszych produktów.

Atrakcyjne ceny

U nas możesz być pewien najlepszej relacji ceny do jakości produktów.

Jak złożyć zamówienie

Przede wszystkim skontaktuj się z nami. Następnie sam lub z naszą pomocą musisz przygotować projekt nadruku na torby ekologiczne w formacie *.cdr. Pamiętaj, że Twój produkt może być unikalny - ważne aby już na początku pomyśleć o tym!

Zanim przystąpimy do druku przygotujemy dla Ciebie wizualizację. Po zaakceptowaniu jej przystąpimy do realizacji zlecenia. Gotowe torby ekologiczne dostarczymy pod Twoje drzwi.

Zwiększ rozpoznawalność swojej marki i wybierz torby z nadrukiem od firmy Drukpresja. Zapraszamy!

Nowa, modna ekotorba
Foliówki odchodzą do lamusa! Nadszedł czas eko toreb. Wzmocnione, bezpieczne, atrakcyjne! Nowe możliwości reklamy, modny gadżet promujący TWOJĄ firmę. Zadzwoń do nas, zobacz jak ogromne mamy możliwości!
Odwiedź nas na Facebooku
Dane kontaktowe

DRUKPRESJA
ul. Na Polach 5
31-344 Kraków

tel. +48 505 085 505

e-mail:
biuro@torebki-ekologiczne.pl
max-druk@wp.pl

Torby ekologiczne, torby reklamowe, bawełniane oraz papierowe z możliwością dodania własnego nadruku | Torebki-Ekologiczne.pl © 2024

Zadzwoń od nas:
+48 508 069 444
+48 505 085 505