Drukpresja logo

Torby reklamowe

Torby reklamowe kierujemy do tych z Was, którym zależy na dotarciu ze swoją marką do jak największej ilości potencjalnych Klientów. Oferujemy produkty ekologiczne, funkcjonalne i po prostu ładne, dzięki czemu sprawdzą się one świetnie jako codzienny towarzysz zakupów i ozdoba stroju. Nasze torby są wykonane z dbałością o szczegóły, spełniając przy tym oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i kojarząc Waszą markę z profesjonalizmem oraz solidnością. Poza tym są one wytrzymałe, posiadają wygodne uchwyty i możecie je zamówić w różnych kolorach i kształtach.

Oferujemy torby papierowe, jutowe, bawełniane, bawełniane Fair Trade i wiele innych, które wyprodukowano nowoczesnymi i przyjaznymi środowisku technologiami. Dzięki temu są one nie tylko gadżetem reklamowym i elementem ubioru, ale także promocją ekologicznego stylu, tak bardzo zapomnianego w dobie szkodliwych opakowań foliowych. Z nami przyczynicie się więc do uczynienia z ekologii i z ograniczania szkodliwych odpadów nie tylko trendu, lecz przede wszystkim stylu życia, a to z pewnością da jeszcze większe korzyści marketingowe Waszej firmie.

Bez względu na to, czy zainteresują Was torby bawełniane, papierowe, poliestrowe, torby wigofilowe, czy jakiekolwiek inne – w razie wątpliwości zapewniamy fachowe doradztwo, które świadczą osoby doświadczone i znające zasady obowiązujące w szeroko rozumianym marketingu. Zapraszamy więc do sprawdzenia naszej oferty i do wybrania czegoś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem, której produkty doceniają zarówno nasze rodzime firmy jak i firmy zagraniczne!

OFERTA SPECJALNA

Oferujemy usługę szycia torebek na indywidualne życzenie Klienta z surówki bawełnianej o wysokiej gramaturze!

DRUK CYFROWY DTG

Firma Drukpresja oferuje jedną z najnowocześniejszych technik znakowania toreb - DRUK CYFROWY DTG. Więcej informacji na podstronie Cennik nadruków

Nasi klienci

Polski Związek Niewidomych

„Podziękowania za nieodpłatną pomoc w postaci torebek na rzecz Polskiego Związku Niewidomych”

Antykwariat Numizmatyczny

„W pełni profesjonalna obsługa sprawia, że współpraca z firmą to sama przyjemność. Polecamy”

Zespół Szkół

„Dziękujemy serdecznie za nieodpłatne przekazanie toreb dla naszych podopiecznych”

CO WYRÓŻNIA NASZĄ FIRMĘ?

Doświadczenie

Lata obecności na rynku dały nam bezcenne doświadczenie, z którego możesz skorzystać.

Szybki termin realizacji

Nadruki gotowe nawet w 48 godzin! Niemożliwe? Zadzwoń.

Wysoka jakość toreb i nadruków

Wiemy co oferuje nasza konkurencja. Dlatego dbamy o wysoką jakość naszych produktów.

Atrakcyjne ceny

U nas możesz być pewien najlepszej relacji ceny do jakości produktów.

Jak złożyć zamówienie

Przede wszystkim skontaktuj się z nami. Następnie sam lub z naszą pomocą musisz przygotować projekt nadruku na torby ekologiczne w formacie *.cdr.

Zanim przystąpimy do druku przygotujemy dla Ciebie wizualizację. Po zaakceptowaniu jej przystąpimy do realizacji zlecenia. Gotowe torby ekologiczne dostarczymy pod Twoje drzwi. Zapraszamy!

Nowa, modna ekotorba
Foliówki odchodzą do lamusa! Nadszedł czas toreb bawełnianych. Wzmocnione, bezpieczne, atrakcyjne! Nowe możliwości reklamy, modny gadżet promujący TWOJĄ firmę. Zadzwoń do nas, zobacz jak ogromne mamy możliwości!
Odwiedź nas na Facebooku
Dane kontaktowe

DRUKPRESJA
ul. Na Polach 5
31-344 Kraków

tel. +48 505 085 505

e-mail:
biuro@torebki-ekologiczne.pl
max-druk@wp.pl

Torby ekologiczne, torby bawełniane oraz torby papierowe z możliwością dodania własnego nadruku | Torebki-Ekologiczne.pl © 2018